Koty na zasłużonej hodowlanej emeryturze

Champion Joko Tres Felis*pl  

data urodzenia 25.03.2017

kolor :seal point

Nasza pierwsza kotka hodowlana dzięki której wszystko się zaczęło …W hodowli mam jej córkę . Joko jest mamusią miotu A ,B,E i J  wykonała kawał ciężkiej pracy jako opiekuńcza mama ,a teraz cieszy się zasłużoną emeryturą jako szczęśliwa kastratka.

Joko wielokrotnie brała udział w wystawach uzyskując bardzo dobre oceny ma na koncie BIV czyli najlepszy kot w kolorze , NOM BIS czyli nominację do Best in Show ,a także tytuł Champion.

Była również gwiazdą TV w programie ,,Pytanie na Śniadanie ,, i gwiazdą reklamy w katalogu Leroy Merlin  

Dziękujemy Ci Joczko za wkład jaki wniosłaś w rózwój naszej hodowli i rasy Ragdoll .

International Champion Akira Fluffy Blue*pl  

data urodzenia 2.08.2018

kolor :blue mitted 

Ciekawska i bardzo kontaktowa , do tego bardzo fajnie zachowująca się na wystawach koteczka . Jako pierwszy kot urodzony w naszej hodowli zdobyła tytuł International Champion ,wielokrotnie nominowana do Best in Show ,a także wybierana jako najlepszy kot w kolorze . Dziękujemy Ci Akirko za te wystawowe emocje . 

Akira w domu zwana Brien została mamą miotów D, G , M oraz U . Teraz cieszy się zasłużoną emeryturą 

Gudrun Fluffy Blue .PL 

data urodzenia 7.07.2020

kolor :seal mitted

Koteczka urodzona w mojej hodowli. Genialna z charakteru który przekzuje swoim dzieciakom. Niestety przez komplikacje okołoporodowe Gudrun została mamą tylko dwóch małych miotów na literki P i Z . Teraz cieszy się hodowlaną emeryturą razem z zaprzyjaźnioną rodzinką